ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İletişim & Personel

Adı Soyadı Ünvanı E-posta Dahili No
Daire Başkanlığı
Hatice Çataloğlu Daire Başkanı hcataloglu@adu.edu.tr  
Türkan Karabulut Sekreter turkankarabulut@adu.edu.tr 1050
Emine Gök Bilgisayar İşletmeni eminegok@adu.edu.tr 1054
Eğitim Şube Müdürlüğü egitimsube@adu.edu.tr
Filiz Atalı Şef fozkan@adu.edu.tr 1061
Yunus Emre Bilgisayar İşletmeni yunusemre@adu.edu.tr 1063
Meryem Sak Bilgisayar İşletmeni meryemsak@adu.edu.tr 1053
Yavuz Selim Aslan Bilgisayar İşletmeni yavuzselim.aslan@adu.edu.tr 1056
Fedai Paça Bilgisayar İşletmeni fedai.paca@adu.edu.tr 1058
Kayıt-Kabul Şube Müdürlüğü ogrenci@adu.edu.tr
Canan Meryem Yavuz Yüksekokul Sekreteri cmyavuz@adu.edu.tr 1065
Adnan Özden Bilgisayar İşletmeni adnanozden@adu.edu.tr 1057
Erkin Alkan Bilgisayar İşletmeni ealkan@adu.edu.tr 1064
Selin Çakır Personel selin.cakir@adu.edu.tr 1062
Planlama Şube Müdürlüğü planlamasube@adu.edu.tr
Tuba Kurt Bilgisayar İşletmeni tkurt@adu.edu.tr 1038
Ümit Gozel Öğretmen umit.gozel@adu.edu.tr 1055
Mesut Alcan Hizmetli mesut.alcan@adu.edu.tr 1059

Adres: Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Efeler/AYDIN
Rektörlük Santral: 0256 218 2000
Daire Başkanlığı Tel: 0256 218 2145
Daire Başkanlığı Faks: 0256 214 3710