ADÜ Menü

Didim Sosyal Tesisleri Kültür ve Kongre Merkezi
Adnan Menderes Üniversitesi

Üniversite Haber Merkezi
26
08
Aydınlı Esnaflardan Üniversitemize Teşekkür Ziyareti Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversite ile iş yapan Aydınlı esnafı 26 Ağustos 2016 tarihinde makamında ağırladı. Geçmişte Esnaf-ADÜ arasında özellikle ödemeler konusunda yaşanılan sıkıntıların yeni dönemde ortadan kalktığı için ziyarette bulunan esnaflar, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’a, İktisadi İşletme Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Baran’a ve İktisadi İşletme Müdürü Cumali Yiğit adına Genel Sekreter V. Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan’a teşekkür plaketi verdi.
23
08
Üniversitemizin ‘25. Yıl Özel Logosunu’ Aydın Halkı Seçti Çeyrek asır önce kurularak bu yıl 25. Kuruluş Yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Üniversitemiz, yarışmayla belirlenen 4 logodan birini Aydın halkının da desteğiyle “25. Yıl Özel Logosu” olarak seçti. Yarışmada yaklaşık 10 bin Aydınlı stantlarda ve internet üzerinden online olarak oy kullandı.
22
08
Kanal A’ya Konuk Olan Rektörümüz Gündemi Değerlendirdi Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, 20 Ağustos 2016 tarihinde Kanal A’da yayınlanan Sınır İhlali programına konuk olarak, gündeme dair açıklamalarda bulundu.
22
08
Yüzde 99.74 Doluluk Oranıyla Öğrencilerin Tercihi ADÜ Oldu ÖSYM verilerine göre Lisans düzeyinde Üniversitemizin doluluk oranı %99.74 olarak gerçekleşti. Bu yıl tarihinin en büyük öğrenci kabulünü gerçekleştiren Üniversitemiz, 13 bin 813 öğrenciyi ADÜ Ailesine dahil etmiş oldu.