ADU Menu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Kurumsal Ofis 365 Paketi (Yeni)

Microsoft Office (Word, Excel vb.) dokümanlarınızı bulut platformuna taşımanızı sağlayan Office 365 ürününe https://portal.office.com/home adresinden

Öğrenci Girişi :

Öğrencino@ofis365.adu.edu.tr 

Şifre : TCNOAdu* 

Personel Girişi :
AduEpostaKullanıcıadı@ofis365.adu.edu.tr

Şifre : TCNOAdu*

Şifre Sıfırlama Sorunları için;  sistem@adu.edu.tr  adresine elektronik posta gönderiniz.  

Şifre Sıfırlama Sorunları için;  Göndereceğiniz Epostayı Kurumsal Öğrenci ya da Personel Eposta adresiniz üzerinden gönderiniz.  

Adınıza oluşturulan Yukarıda belirtilen  e-posta hesabı bilgileriniz ile erişebilirsiniz.

Outlook, Word, PowerPoint, Excel ve OneNote gibi popüler uygulamaların bulunduğu web için ücretsiz Office 365 sayesinde öğretmenler ve öğrenciler birlikte çalışabilir, sorunsuzca iletişim kurabilir ve harika içerikler oluşturabilir.

 Öğrenciler için sunulan değer:

 En sevdiğiniz web uygulamaları, Word, PowerPoint ve Excel’de gerçek zamanlı birlikte yazma, otomatik kaydetme ve kolay paylaşma olanaklarıyla işbirliği yapın.

Web için Outlook ve 50 GB posta kutusu ile e-postalarınızı takip edin.1

Okulunuzun işbirliğini ve katılım düzeyini artırmak için gereken konuşmaları, aramaları, içerikleri ve uygulamaları bütünleştiren dijital merkeziniz olan Microsoft Teams’ten yararlanın.

Okumayı, yazmayı, matematiği ve iletişimi destekleyen yerleşik erişilebilirlik özellikleri ve Öğrenme Araçları ile öğrenme sonuçlarını iyileştirin.

Dijital not defteriniz OneNote ile düzenli çalışın.

Class Teams ve OneNote Not Defterleri ile bağlı kalın.

Forms ile özgün değerlendirmelere katılın.

Sway ile dijital hikaye anlatımı olanakları elde edin.

Sınırsız kişisel bulut depolama ile dilediğiniz kadar depolama yapın.(*)

 (*) Beş veya daha fazla kullanıcı içeren aboneliklerde koşullara uyan planlar için sınırsız kişisel bulut depolama alanı sağlanır. Aksi takdirde kullanıcı başına 1 TB depolama alanı sunulur. Microsoft, başlangıçta kullanıcı başına 1 TB OneDrive İş depolama alanı sağlar. Yöneticiler, depolama alanı miktarını kullanıcı başına 5 TB’a artırabilir. Ek depolama alanı isterseniz Microsoft destek birimine başvurun. Kullanıcı başına 25 TB’a kadar olan depolama alanları OneDrive İş’te sağlanır. 25 TB’ın dışında, bireysel kullanıcılara 25 TB SharePoint ekip siteleri olarak depolama alanı sağlanır.