ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

667 KHK Kapsamında Kayıtlı Öğrencilerin Dikkatine

667 KHK KAPSAMINDA KAYITLI ÖĞRENCİLERİN
ÜCRETLERİNİN BELİRLENMESİ VE ÖDENMESİ

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 29.11.2016 tarihli ve 75463 sayılı  yazısı gereği kapatılan vakıf yükseköğretim kurumlarından Üniversitemize merkezi yerleştirme sonucunda kayıt yaptıran öğrencilerin 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi ve sonraki dönemlerde eğitim-öğretim ücretlerinin belirlenmesi ve ödenmesine ilişkin açıklamalar ve yapılması gereken işlemler belirtilmiştir. Aşağıdaki bağlantılardan Üniversitemiz Duyurusuna ve Yükseköğretim Kurulu Daire Başkanlığının ilgili yazılarına ulaşabilirsiniz. Ödemeler 12 Aralık 2016 - 20 Aralık 2016 tarihleri arasında Halk Bankası şubelerinden T.C. kimlik numarası ile yapılacaktır. 

667 KHK kapsamında Üniversitemizde özel öğrenci statüsünde eğitimine devam eden öğrenciler merkezi yerleştirme sonucunda yerleştirildikleri yükseköğretim kurumlarına ödeme yapacaklardır. 

667 KHK kapsamında Üniversitemize yerleştirilen fakat özel öğrenci statüsünde başaka bir yükseköğretim kurumunda eğitimine devam eden öğrencilerin, merkezi yerleştirmeyle yerleştirildikleri Üniversitemiz Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.