ADU Menu

Adnan Menderes Univercity
Faculity of Education

Çevirilecek Kod :106750
28
02
Bölge Üniversite Hastaneleri Arasında Tek Yanık Ünitesini, Üniversitemizde Açtık Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, 28 Şubat 2024 tarihinde Üniversitemiz Hastanesinin “Yanık Ünitesi Açılış Töreni’ni gerçekleştirdi.
27
02
Üniversitemiz ve ASELSAN UGES Sektör Başkanlığı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan ASELSAN ile yapılan iş birliği çerçevesinde ASELSAN Ulaşım, Güvenlik, Enerji, Otomasyon ve Sağlık Sistemleri (UGES) Sektör Başkanlığı ile Üniversitemiz arasında 27 Şubat 2024 tarihinde iş birliği protokolü imzalandı.
27
02
Üniversitemizde, ‘21. Yüzyılda Çocuk Olmak’ Temalı Panel Düzenlendi Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından ‘21. Yüzyılda Çocuk Olmak’ adlı panel 27 Şubat 2024 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Aydın Bey Konferans Salonu’nda düzenlendi.
27
02
Üniversitemizde, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş’ın Konuşmacı Olarak Yer Aldığı “Bilişim Çağında Dezenformasyon” Adlı Söyleşi Gerçekleşti Üniversitemiz, ADÜ Teknokent A.Ş. ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş’ın konuşmacı olarak katıldı “Bilişim Çağında Dezenformasyon” adlı söyleşi, 27 Şubat 2024 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi İsa Bey Salonu’nda gerçekleşti.