ADÜ Menü

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Didim Sosyal Tesisleri Kültür ve Kongre Merkezi

GELMEDEN ÖNCE

* Odalara girişler saat 14:00 itibari ile başlamaktadır.

* Çıkışlar en geç saat  10:00 de yapılmalıdır.

*  3 ve 4 kişilik rezervasyon fiyatı 1 apart için olup;  3. ve 4. kişiler için ekstra yatak hizmetimizin bulunmadığını, çekyatların yatak olarak kullanılacağını bilerek rezervasyonunuzu şekillendirmeniz gerekmektedir. 

* Giriş günü oda temiz olarak teslim edilir. Oda temizliği gün aşırı yapılır. Çarşaf ve havlu değişimi haftada 2 kez yapılır. Odanızda herhangi bir eksiklik olduması durumunda resepsiyona bildirmeniz alinde eksiklikler giderilmeye çalışılır.

* Erken giriş yapan misafirler kahvaltı hakkından extra ödeme yaparak faydalanabilirler.

* Geç çıkış taleplerinde 1 gecelik konaklama bedeli talep edilir.

* Rezervasyon iptalinde para iadesi yapılmamaktadır.

* Konaklama süreniz dahilinde;tesis demirbaşlarına verilen zararların kullanımınızdan kaynaklandığı tespiti halinde  zarar tarafınıza fatura edilecektir.

* İletişim numaralarından mesai saatleri içersinde tarafımıza ulaşmanız mümkündür. Mailler ise sürekli kontrol edilmektedir.

 

 * Tesisimizde Covid-19 Salgını kapsamında HES kodu uygulması zorunludur, otel girişinde temazsız bir şekilde ateş ölçümü yapılacaktır  ve resepisyonda temazsız ödeme yapılacak şekilde uygulanacaktır ayrıca otelimizde dezenfeksiyon kurallarına uyulmuş ve sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için gerekli tedbirler alınmıştır. Odanız dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenmiştir, bu işlemlerin ardından odanız tarafınıza ‘‘ilk kullanan’’ olarak teslim edilecektir. Odanızda bulunan sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olup, sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmamaktadır. Odanızın günlük temizliği personelimiz tarafından her oda için maske ve tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılır. Ortak kullanım alanları hergün kullanıma açılmadan önce temizlenmektedir. Otelimizin farklı yerlerinde dezenfektan ve antiseptiği olacak şekilde dizayn edilmiştir 

   *Havalimanı transfer ücreti kamuya 500 TL, sivile 600 TL, DİDİM otogar 100 TL'dir.

*Para, Mücevherat ve değerli eşyalarınızın kaybından Tesisimiz sorumlu tutulamaz

 

*Yapılan rezervasyonlar iptali edilmek istenildiğinde rezervasyon tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal edilebilir, bunun dışında rezervasyon  iptali ve iadesi söz konuş değildir.

*Adnan Menderes Üniversitesi Didim Sosyal Tesisleri oda belirleme hakkına sahiptir.