ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Üniversite Haber Merkezi
23
02
Rektörümüz, Turizm Değerlendirme Toplantısına Katıldı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, 23 Şubat 2021 tarihinde Kuşadası’nda gerçekleşen 2021 Turizm Değerlendirme Toplantısına katıldı.
23
02
Mutfak Fırın Teknolojisi ve Dijitalleşme Söyleşisi Gerçekleşti Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu (MYO) ile Türk ve Dünya Mutfakları Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜDAM) tarafından düzenlenen “RATIONAL ile Pişirme Teknikleri ve Mutfakta Fırın Teknolojisi’’ konulu söyleşi, 19 Şubat 2021 tarihinde Google Meet uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşti.
22
02
Rektörümüz, İzmir'de Uluslararası Göç Konferansına Katıldı Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği “Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi” başlıklı uluslararası konferansa katıldı.
22
02
Üniversitemizde Yükseköğretim Alanında Yeni Bir Uluslararası İş Birliği Gerçekleşti Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Ana Bilim Dalında yürütülen tez çalışması ile Üniversitemiz yeni bir uluslararası antlaşma gerçekleştirdi. Anlaşmayla yüksek lisans öğrencimizin tezi Polonya Siedlce Üniversitesi ile birlikte yürütülecek. Tez, Avrupa’da bir üniversite ile gerçekleştirilen ilk ilk aktif proje olması bakımından da önem taşıyor.