ADU Menu

Adnan Menderes Üniversitesi
Genel Sekreterlik

Üniversite Haber Merkezi
27
05
Nasılsınız? Psikolojik Sağılığımızı Nasıl Koruyabiliriz? Adlı Etkinlik Gerçekleşti Üniversitemiz 26.ADÜFEST Kültür Sanat ve Spor Şenlikleri çerçevesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ‘ Nasılsınız? Psikolojik Sağılığımızı Nasıl Koruyabiliriz?’ adlı etkinlik, 25 Mayıs 2022 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleşti
27
05
Engelsiz Dans Gösterisi ve Kendin Yap Proje Sergisi Düzenlendi Üniversitemiz 26.ADÜFEST Kültür Sanat ve Spor Şenlikleri çerçevesinde Koçarlı Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Gelişimi ve Üretimde Kalite Kontrol Bölümleri tarafından düzenlenen Engelsiz Dans Gösterisi ve Kendin Yap Proje Sergisi, 26 Mayıs 2022 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.
27
05
Kariyer Günleri Etkinliği Gerçekleşti Üniversitemiz, 26. ADÜFEST Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen İş Kulübü Eğitimi Kariyer Günleri etkinlikleri, 26-27 Mayıs 2022 tarihinde Aydın Menderes Derslikleri Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleşti.
27
05
Öğretim Üyelerimiz Aydın’da İlk Kez Uygulanan Yöntemle Dev Kalp Atardamar Anevrizmasını Tedavi Etti Üniversitemiz Hastanesi, Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Cemil Zencir ve Dr. Öğr. Üyesi Sevil Gülaştı, Aydın ve çevresinde ilk kez uygulanan bir yöntemle dev kalp atardamar anevrizmasını (balonlaşması) açık kalp ameliyatına gerek kalmadan koroner anjiyografi ve özel dizayn edilmiş stent ile tedavi ettiler.