ADU Menu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Sosyal Tesisleri

ADÜ Sosyal Tesisleri Ve Konukevi

MİSYONUMUZ 

Konukevimiz 20 oda mevcudu ve 42 yatak kapasitesindedir. Tüm odalarımızda şofben,dolap,televizyon,klima,telefon,internet mevcut olup 4 yıldız konseptinde otel olarak hizmet verilmektedir. Üniversitelerimiz Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, asistan, doktor, hasta ve hasta yakınları, öğrenci değişim programları, kongre, seminer veya benzer toplantı ve organizasyonlar için Üniversitemizde bulunan diğer önemli konuklarımız, kamu personeli ve sivil vatandaşlarımıza müşteri memnuniyetini amaç edinmiş eğitimli ve tecrübeli personeli ile konaklama ve kaliteli hizmet alma imkânı sunulmasını sağlamaktır. Sürekli eğitim ve kendini geliştirme prensibi ile 24 saat süre sürdürülen hizmet ve çalışmalar doğrultusunda kaliteli hizmet vermek.

VİZYONUMUZ
           Kalite standartlarında en yüksek yerde yer almayı hedefleyerek otel, misafirhane hizmeti vermek, her milletten konuklarımıza kaliteli hizmet sunularak, Üniversitemizin Uluslar arası başarılarına barınma anlamında katkılar sağlamaktadır.
            En temel değerlerimiz, çalışkanlık, saygı, müşteri memnuniyeti, katılımcılık, işbirliği, saydamlık, sürekli eğitim güven  ve  Adalettir.


KONAKLAMA ÜCRETLERİ:BİR GECE

ADÜ PERSONELİ:

1 kişi: 230 TL

2 kişi: 400 TL

3 kişi: 540 TL

KAMU PERSONELİ:

1 kişi: 250 TL

2 kişi: 420 TL

3 kişi: 600 TL

SİVİL VATANDAŞ:

1 kişi: 300 TL

2 kişi: 500 TL

3 kişi: 690TL

OTELİMİZ ODA +KAHVALTI SİSTEMİNE GÖRE HİZMET VERMEKTEDİR.