ADU Menu

Adnan Menderes Üniversitesi
Senato ve Yönetim Kurulu

Üniversite Haber Merkezi
04
10
Sivil Senato, Yeni Akademik Yılda İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Üniversite-Kent iş birliğini en üst düzeye çıkarmak Üniversitemiz ile İlimiz, sivil toplum örgütleri, iş dünyası ve diğer paydaşlar arasında eğitim, sağlık, spor ekonomik ve kültürel alanda ilişkileri güçlendirmek adına kurulan Sivil Senato yeni akademik yıldaki ilk toplantısını, 3 Ekim 2022 tarihinde Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleştirdi.
04
10
Öğretim Üyemizin "Türk Vergi Hukuku" Kitabı 3. Baskısını Yaptı Üniversitemiz Aydın İktisat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın yazmış olduğu “Türk Vergi Hukuku” başlıklı kitabının 3. Baskısı yayınlandı.
30
09
“Sınıfta Mezun Var” etkinliğinde eski ve yeni öğrenciler buluştu Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi bölümü, Müzik Eğitimi Anabilim Dalı tarafından düzenlenen “Sınıfta Mezun Var” etkinliğinin ilk konuğu Müzik Bölümü 2022 yılı Birincisi Mert Dağlı oldu.
30
09
Söke SHMYO Akademik Genel Kurul ve Kalite Toplantısını Gerçekleştirdi 2022-2023 Akademik yılında verilecek derslerle ilgili usul ve esaslar hakkında bilgilendirme yapılarak dönem içinde gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler ile önerilerin değerlendirildiği toplantıda kalite güvence kültürünün iyileştirilmesi-yaygınlaştırılması için birime ait eylem planının oluşturulması ve Akademik kurul ışığında mevcut durum analizi yapılarak önümüzdeki dönem için planlamalarda bulunuldu.