ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Avrupa Birliği Sertifika Programı İçin Başvurular Başlamıştır

Avrupa Birliği Sertifika Programı’nın 54.’sü Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) ile Üniversitemiz Avrupa Araştırmalar Merkezi (AVAM) tarafından ortaklaşa yürütülecektir.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Avrupa Birliği Sertifika Programı’nın 54.’sü Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) ile Üniversitemiz Avrupa Araştırmalar Merkezi (AVAM) tarafından ortaklaşa yürütülecektir.

ADÜ-AVAM Müdürü Doç.Dr.F.Neval GENÇ’in koordinatörlüğünde yürütülecek programda Avrupa Bütünleşmesi, AB’nin Hukuksal Yapısı, Türkiye-AB İlişkileri, AB Fonları ve Proje Döngüsü konularında toplam 25 saatlik, 5 adet seminer dersi yer almaktadır.

Program 20-24 Şubat 2012 tarihleri arasında Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek, başarı ile tamamlayanlara sertifikaları verilecektir.

İlgi duyanların, afiş metninde de yer alan irtibat numaraları ve mail adreslerinden Arş. Gör. Burcu Özoğuz ve Murat Yılmaz ile irtibata geçmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 Sertifika Programı için son başvuru tarihi 10.02.2012 saat 17:00’dir.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

 

 


17.1.2012