ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü “2. İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu” TÜBİTAK Tarafından Desteklenmeye Hak Kazandı

Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Üniversitemiz Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü tarafından hazırlanan “İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu-2012” yaz okulu projesi, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazandı. Etkinliğin düzenleme kurulu üyeleri arasında Doç. Dr. Fatma Neval GENÇ, Prof. Dr. Hüseyin ÖZGÜR ve Prof. Dr. Muhittin ACAR yer alıyor. 
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu”, Adnan Menderes Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünün ev sahipliğinde Aydın’da 10-16 Eylül 2012 tarihleri arasında, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde lisansüstü öğrenim gören 25 seçilmiş araştırmacı ve öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Genç araştırmacılar alanında son derece yetkin bilim insanlarından Yönetişim ve Kamu Yönetimi alanında ders alacak, düşüncelerini paylaşacak ve karşılıklı müzakerede bulunacaklardır.
İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu-2012’de ders verecek öğretim üyeleri arasında Hacettepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. Muhittin ACAR, Selçuk Üniversitesi’nden Prof. Dr. Akif ÇUKURÇAYIR, Pamukkale Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hüseyin ÖZGÜR ve Celal Bayar Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mustafa ÖKMEN gibi değerli isimler yer almaktadır. 
Yaz okuluna başvuru ve etkinlikle ilgili her türlü bilgiyi http://www.etkinlik.adu.edu.tr/iyyo2012/ adresinden takip edebilirsiniz.

5.7.2012