ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

İl Emniyet Müdürlüğü Üniversitemizde Görev Başında

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü personeli, 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında Üniversitemize yeni kayıt hakkı kazanan öğrenciler ve ailelerini bilgilendirmek amacıyla...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü personeli, 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında Üniversitemize yeni kayıt hakkı kazanan öğrenciler ve ailelerini bilgilendirmek amacıyla Öğrenci Bilgilendirme ve Danışma Standı açtı.
Öğrencilerin üniversite içerisinde karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm bulmak ve terör örgütlerinin eleman kazanma faaliyetlerine karşı bilgilendirmek amacıyla Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Üniversitemiz Kampüs Alanı içerisinde Fen Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi olmak üzere iki ayrı noktada stand açtı. 03 – 07 Eylül 2012 tarihleri arasında açık kalacak olan standları yaklaşık 2000 öğrencinin ziyaret etmesi bekleniyor.
         Üniversite olarak öğrencilere ve ailelerine özverili şekilde yardımcı olan Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
 

5.9.2012