ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

IPEC Liderleriyle Silivri’de Buluştu

IPEC (International Project and Education Center) tarafından, yurtiçi ve yurtdışından eğitimcilerin de katıldığı “Liderlik Kampı” 6-7 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul Otel Family’de gerçekleştirildi.Haberin Devamı İçin Tıklayınız
IPEC (International Project and Education Center) tarafından, yurtiçi ve yurtdışından eğitimcilerin de katıldığı “Liderlik Kampı” 6-7 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul Otel Family’de gerçekleştirildi.
 
Gençlerin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında topladığı hizmetler aracılığıyla yaratıcı çözümler üreten uluslar arası bir gençlik şirketi olan IPEC, Markaları aracılığıyla gençleri Avrupa’da ve Türkiye’de faaliyet gösteren özel sektör kuruluşları, sivil toplum merkezleri, üniversiteler ve uluslararası ağlar ile bir araya getiriyor. Geliştirdiği ulusal ve ulusötesi ortaklıklar ile gençlere fırsatlar yaratarak üniversite döneminde ve sonrasında vizyonlarına katkıda bulunan IPEC üniversitedeki liderleri ile birlikte yeni dönemde,
 IPEC Social
CPW – Creative Projects World
PYC – Private Youth Camps
IPEC Research
IPEC Intern
IYPF – International Young Professional Shool
markaları çatısı altında yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmalar yürütmek üzere, Türkiye’nin birçok farklı şehir ve üniversitesinden gelen IPEC Liderleri ile birlikte yol haritasını çizdi.
Çeşitli ekip ve atölye çalışmalarının gerçekleştiği, “Liderlik Nedir?” sorusu üzerine gerekli eğitimin verildiği, bu sene içerisinde birlikte çalışılacak yeni liderlerin seçildiği  ve fikir alışverişlerinde yoğunlaşıldığı IPEC Liderlik Kampına Üniversitemizi temsilen, IPEC Liderlerinden “Aydın İl Yenilik Platformu” Proje Asistanı Şelale Özdemir ve Aydın Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Durmuş Uysal katıldılar.

10.10.2012