ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Ödemiş Kaymakçı Lisesi Üniversitemizi Ziyaret Etti

İzmir İline bağlı Ödemiş ilçesinde yer alan Ödemiş Kaymakçı Lisesi’nden 45 kişilik öğrenci grubu, 07 Aralık 2012 Cuma günü dört öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız
İzmir İline bağlı Ödemiş ilçesinde yer alan Ödemiş Kaymakçı Lisesi’nden 45 kişilik öğrenci grubu, 07 Aralık 2012 Cuma günü dört öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.
           
Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Eğitim Fakültesi Ek Binada bulunan Müzik Bölümü Derslikleri ile Resim-İş atölyeleri, Tıp Fakültesi, ADÜ Spor Salonu, Merkez Kütüphane, Atatürk Kongre Merkezi ve Merkez Kampüs alanı gezdirildi.
 
Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Zooloji Müzesi, Kimya Laboratuarları ile Tıp Fakültesi Laboratuarlarına yoğun ilgi gösteren ve Atatürk Kongre Merkezi’nde Üniversitemiz tanıtım filmini izleyen öğrenciler, Üniversitemiz diğer birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar. Ayrıca Üniversite öğrencileri ile aynı ortamı soluma isteğinde olan Kaymakçı Lisesi’ne, Merkez Kafeteryada öğle yemeklerini yeme imkanı sağlandı.
 
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Ödemiş Kaymakçı Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.

8.12.2012