ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformundan Toplantı Duyurusu

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan ‘Aydın İl Yenilik Platformu’...Devamı İçin Tıklayınız

TUBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan ‘Aydın İl Yenilik Platformu’, Yatırım Sektörlerinde Genç İstihdamının Desteklenmesi  Hibe Programı Teklif Çağrısı” hakkında 14 Ocak 2013 tarihinde saat 14.00’te  Üniversitemiz Merkez Kampüs Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecektir.

Yürütme Kurulu Başkanlığının Aydın Valiliği, Eş Başkanlığı ve yürütücülüğünün Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından sürdürüldüğü Platformun iş planı kapsamında gerçekleştirilmesi gereken faaliyetlerden birisi olarak düzenlenecek olan “Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı (1)”nın öncelikli amacı; Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) IV. Bileşen (İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi) kapsamında yayınlanan “Yatırım Sektörlerinde Genç İstihdamının Desteklenmesi  Hibe Programı Teklif Çağrısı” hakkında bilgilendirme yapmaktır. Toplantı ile yaratıcı fikirlerin buluşabileceği ortam yaratılacak ve düşünce birliği sağlanacaktır.

Yatırım Sektörlerinde Genç İstihdamının Desteklenmesi  Hibe Programı Teklif Çağrısı” hakkında bilgilendirme toplantısı 20 kişi ile sınırlıdır. Toplantıya katılım onayı, bu çağrımıza cevap verme sırasına göre verilecektir.

Başvurularınızı 11 Ocak 2013, Saat 17.00’ye kadar bildirmeniz rica olurnur.

İletişim için: Şelale Özdemir (Proje Asistanı): 0 507 498 8232

bilgi@yenilikplatformu.com


8.1.2013