ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Piyanist Christoph Traxler’dan Unutulmaz Bir Gece

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, kültürel etkinlikler çerçevesinde organize edilen Devlet Konservatuarı ve Avusturya Kültür Ofisi işbirliği ile düzenlenen Piyanist Christoph Traxler’in Piyano konseri büyük ilgi gördü.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, kültürel etkinlikler çerçevesinde organize edilen Devlet Konservatuarı ve Avusturya Kültür Ofisi işbirliği ile 11 Şubat 2013 tarihinde düzenlenen Piyanist Christoph Traxler’in Piyano konseri büyük ilgi gördü.

Piyanist Christoph Traxler konserin ilk bölümünde Ludwig van Beethoven ve Christoph Ehrenfellner’in, ikinci bölümde ise Hanns Jelinek’in parçaları ile misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.Konser, halkımız, öğrenciler ve protokolün  katılımları ile renkli anlara sahne oldu.

Konser sonunda Piyanist Christoph Traxler’e Üniversitemiz Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç.Dr. Özgür Elgün çiçeklerini takdim ettiler.

Avusturyalı sanatçı, Ülkemizde ve Üniversitemizde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek tekrar birlikte olmak dileğiyle Üniversitemizden ayrıldı.


12.2.2013