ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Çine Meslek Yüksekokulu 4. Güney Ege Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Fuar’ında

Üniversiteniz Çine Meslek Yüksekokulu, 28 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında Muğla’nın Milas İlçesi’nde gerçekleştirilen...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversiteniz Çine Meslek Yüksekokulu, 28 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında Muğla’nın Milas İlçesi’nde gerçekleştirilen “4. Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuar’ında” da stant açarak Tarım ve Gıda Fuarlarına katılan tek eğitim kurumu olma özelliğini sürdürdü.

Stantta Üniversitemizi ve Çine Meslek Yüksekokulu’nu tanıtıcı broşürler dağıtılarak görsel tanıtım sunumları yapıldı. Ayrıca Çine Meslek Yüksekokulu’nda mesleki uygulamalar çerçevesinde Bakanlık Onayı ve Adnan Menderes Üniversitesi markası ile üretilen ürünler ve Çine Topçam Madran Suyu stantta görevli öğrenciler tarafından tanıtıldı.

Fuarda, öğretim görevlilerinin ve öğrencilerin sektörün çeşitli temsilcileriyle bir araya gelmesiyle; işbirliği, staj ve eleman alımı için yeni olanaklar sağlanmış oldu.

Çine Meslek Yüksekokulu, 21 Mart tarihinde İzmir’deki İEFT Fuarı’na (Internatıonal Educatıon Fairs of Turkey) ve Nisan ayı içinde yine İzmir’de düzenlenecek olan Uluslararası Olivtech 2013 Fuarı’na katılarak fuar etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


4.3.2013