ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemizden Çanakkale Ruhunu Yaşatan Etkinlik

Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü olan 18 Mart 2013 günü, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’nun öncülüğünde gerçekleşen sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü olan 18 Mart 2013 günü, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’nun öncülüğünde gerçekleşen sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen, Merkez Kampüs yemekhanesinde öğrencilerimize ve Üniversitemiz personeline Çanakkale Savaşında kahraman askerlerimizin öğle yemeği olan buğday çorbası, üzüm hoşafı ve ekmekten oluşan “Çanakkale Menüsü” ücretsiz olarak verildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’nun Ankara’da gerçekleşen Üniversitelerarası Kurul Toplantısı’na katılması nedeniyle etkinlikte Rektörümüz adına, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cavit BİRCAN, Genel Sekreter V. Nazmi Zarifi GÜRKAN ve Genel Sekreterlik Danışmanı Yrd. Doç. Fatih KURŞUNLU hazır bulundular. Yemek esnasında,  Çanakkale belgeselinin yanı sıra ve Çanakkale savaşıyla ilgili yazılmış şiir ve şarkılar da yayınlandı.
Çanakkale Savaşı’nı ve şehitlerimizi anmak amacıyla düzenlenen etkinliğe,  Üniversitemiz personeli ve öğrencileri yoğun ilgi gösterdiler.

18.3.2013