ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Ayın Personeli Uygulaması Sürekli Hale Dönüşecek

Üniversitemizde geçen ay başlayan ayın personeli uygulamasına, bu ay Hukuk Müşavirliği çalışanlarından Hatice Yormaz’a teşekkür belgesi verilmesiyle devam edildi.Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemizde geçen ay başlayan ayın personeli uygulamasına, bu ay Hukuk Müşavirliği çalışanlarından Hatice Yormaz’a teşekkür belgesi verilmesiyle devam edildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nun teşviki ile gerçekleştirilen uygulama çerçevesinde, Üniversitemiz Genel Sekter V. Nazmi  Zarifi Gürkan, Hukuk Müşaviri V. Av. Sabri Güleç ve Hukuk Müşavirliği personeli Hatice Yormaz’ı  28 Mart 2013 tarihinde makamında kabul etti.

Av. Sabri Güleç; personellerinin çok özverili ve disiplinli bir şekilde çalıştığını bu yüzden kendisinin ayın personeli olması  hususunda  bilgi verdiklerini  belirtti ve ayın personelinin kendi çalışma biriminden olmasından dolayı gurur duyduklarını ifade etti. Bu sebeple  Genel Sekreter V. Nazmi Zarifi Gürkan’a  ve yönetime teşekkür etti.

Üniversitemiz Genel Sekreter V. Nazmi Zarifi Gürkan yaptığı açıklamada; Üniversitemize önemli katkılar sağlayan ve  belirlenen kriterler çerçevesinde, işine sahip çıkarak, özverili, disiplinli, ve zamanından feragat ederek çalışan personellerin ödüllendirilmesi gerektiğini vurguladı. “Çalışan her zaman karşılığını alır.” diyerek  Hukuk Müşavirliği Biriminde görevli personel Hatice Yormaz’a teşekkür etti,  bundan sonraki süreçte de çalışmalarının devamını diledi.

Gürkan; ‘’Bu uygulamayı, personelimizi motive etmek  amacıyla devamlı hale dönüştüreceğiz, Üniversitemize  katma değer katan tüm personelimiz ödüllendirilmelidir. Tüm idari birim yöneticileri, bünyesinde verimli çalışan ve kendisini işe adayan personellerini bize bildirmelidir.” diyerek sözlerini tamamladı.


29.3.2013