ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenliği Başladı

Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenliği’nin açılış töreni 6 Mayıs 2013 tarihinde Üniversitemiz Tralleis Meydanı’nda gerçekleşti. Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenliği’nin açılış töreni 6 Mayıs 2013 tarihinde Üniversitemiz Tralleis Meydanı’nda gerçekleşti. Törene,  Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cavit Bircan, Prof. Dr. Ali Belge’nin yanı sıra Üniversitemiz akademik ve idari personeliyle çok sayıda öğrenci katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nun Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Birincioğlu, “Sevgili öğrenciler aklınızda güzel şeyler ve mutluluklar kalsın. Bundan dolayı buradayız. Güzel vakit geçirmenizi mutlu olmanızı diliyorum.” şeklinde konuştu.

Törende, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun Jimnastik ve Dans Gösterisi, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kolbastı Grubunun Gösterisi,  ADÜ Türk Savaş Sanatları Topluluğunun Gösterisi izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenliği, 6-14 Mayıs 2013 tarihleri arasında ücretsiz olarak izlenebilecek Fettah Can, Efe Dumancı, Zeynep Dizdar, Mehmet Erdem, Ogün Sanlısoy konserlerinin yanı sıra Öğrenci Toplulukları ve birimlerimizce organize edilen çeşitli etkinliklerle devam edecektir.

Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenliği’ne tüm öğrencilerimiz, personelimiz ve Aydın halkımız davetlidir.


6.5.2013