ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde, Öğretim Üyesi Özel Muayene Hizmeti Başlamıştır

Son yapılan yasa ve yönetmelikler çerçevesinde Şubat ayı itibariyle Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Öğretim Üyesi Özel Muayene hizmeti başlamıştır...

Son yapılan yasa ve yönetmelikler çerçevesinde Şubat ayı itibariyle Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Öğretim Üyesi Özel Muayene hizmeti başlamıştır. Hizmete giren özel muayene birimi vasıtasıyla tedavi olmak isteyen hastalar Sağlık Uygulama Tebliği’nce belirlenen fiyatlar üzerinden belli bir fark ödeyerek bizzat öğretim üyelerine muayene olabilmekte, ameliyatlar da yine bu bağlamda yapılabilmektedir.

Özel muayene hizmeti alabilmek için Hastane içersinde zemin katta bulunan Randevu biriminde Özel Muayene Sekreterliğine hastanın kimliği ile başvurması yeterlidir. Randevu almak için ise 0 256 214 54 00 direkt hat ya da 444 1 256/ Dahili 3081 numaralı telefonlar kullanılabilir. Ayrıca internet üzerinden http://hastane.adu.edu.tr/ adresinden online randevu aynı şekilde alınabilmektedir.

Öğretim Üyesi özel muayene işlemleri saat:16.00’dan sonra yapılacağı için Randevu birimine başvuru ve ödemeler saat:16.00’dan önce tamamlanmış olması gerekmektedir.

 Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, yapılan bu düzenlemeler sonucunda Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nin Sağlık hizmetlerinde; ileri tıp teknolojisini kullanarak, meslek etiği ilkeleri ve hasta haklarına uygun, kanıta dayalı tıbbi uygulamalarla, hasta ve çalışan memnuniyetini sağlayan, bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilen sağlık kurumu olma hedefi doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğini ifade etti.

Uzmanlık Dalları Özel Muayene Ücretler İçin Tıklayınız

 


10.3.2014