ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Ziraat Fakültesi Mezuniyet Töreni Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 16 Mayıs 2014 tarihinde Güney Yerleşkemizde bulunan Ziraat Fakültesi Dekanlık Binası önündeki meydanda gerçekleştirildi...

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 16 Mayıs 2014 tarihinde Güney Yerleşkemizde bulunan Ziraat Fakültesi Dekanlık Binası önündeki meydanda gerçekleştirildi.

Tören, Soma’da meydana gelen maden kazasında şehit düşen ve yaralanan madencilerimizden dolayı buruk bir sevinç içerisinde, ancak geniş bir katılım ile düzenlendi. Törene; Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, Üniversitemiz Kurucu Rektörü Prof. Dr. Cezmi Öncüer, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Belge, Aydın Efeler İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sümran Ünal, Ziraat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu, Enstitü Müdürleri ve protokol üyelerinin yanı sıra, fakülte çalışanları ile emekli öğretim üyeleri, öğrenci velileri ve aileleri katıldı.

Törende Fakülte birincisi, ikincisi ve üçüncüsü öğrencilerimizin yanı sıra, Bölüm birincisi öğrencilerimize de göstermiş oldukları başarıların simgesel bir gösterimi olarak, protokol üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi. Plaket bölümünde, Ziraat Fakültesi’nde kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte gerçekleştirilen çalışmalar ile Fakültemizin gelişiminde emek ve çaba harcamış eski Dekanlarımıza da teşekkür plaketleri verildi. Ayrıca, Üniversitemiz 19. Spor Şenlikleri’nde, Tıp Fakültesi’nden sonra üniversite ikincisi olan Ziraat Fakültesi Erkek Basketbol Takımı öğrencileri de, göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutlandı.

 


22.5.2014