ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu’ndan Personel Alımı

TÜBİTAK tarafından desteklenen, yürütücülüğü Aydın Valiliği ve Üniversitemiz tarafından sürdürülen Aydın İl Yenilik Platformu’nda, proje bütçesinden ücretlendirilerek, tam zamanlı programcı olarak çalıştırılmak üzere bir personel alınacaktır.

TÜBİTAK tarafından desteklenen, Yürütme Kurulu Başkanlığı Aydın Valiliği ve Adnan Menderes Üniversitesi tarafından sürdürülen, Yürütücülüğü Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yapılan, 01.05.2015′e kadar sürecek Aydın İl Yenilik Platformu’nda, proje bütçesinden ücretlendirilerek, tam zamanlı programcı olarak çalıştırılmak üzere bir personel alınacaktır. Başvuruda istenen temel nitelikler "Yüksek Lisans mezunu olmak ve Aydın’da ikamet etmek"tir
Başvurular 11.08.2014 – 20.08.2014 tarihleri arasında kabul edilecek olup, başvuru sahiplerinin kısa özgeçmişleri ile Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücülüğü’ne başvurmaları gerekmektedir. Başvuruda; aşağıda belirtilen telefon numarasından randevu almak ve belirlenen tarih ve saatte mülakat yerinde hazır olmak şeklinde bir yöntem izlenecektir. E-mail ile iş başvurusu kabul edilmeyecektir.
Adres:
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, Şehir Hastanesi AYDIN
Tel: 0543 849 41 31

11.8.2014