ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Gençlik Projeleri Destek Programı Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanlıgı tarafından; gençlerin kişisel ve sosyal gelişiminin desteklenmesi, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlanması, karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımının artırılması....

Gençlik ve Spor Bakanlıgı tarafından; gençlerin kişisel ve sosyal gelişiminin desteklenmesi, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlanması, karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımının artırılması, gençlik ve spor hizmetlerine erişimlerinin kolaylaştırılması ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesine yönelik projeleri desteklemek amacıyla, Gençlik Projeleri Destek Programı (2014/2) oluşturulmuştur.
 
Program; Gönüllülük Projeleri, Sosyal Uyum Projeleri, Madde Bağımlılığı ile Mücadele Projeleri, Katılım Projeleri, Sağlıklı Yaşam ve Spor Projeleri, Girişimcilik Projeleri, Kültür ve Sanat Projeleri,  Eğitim Projeleri,  Yenilikçi Projeleri, Bilimsel Araştırma Projeleri başlıklarını içermektedir.
 
Gençlik Projeleri Destek Programına sivil toplum kuruluşları, gençlik toplulukları ve gençlik grupları başvuru yapabileceklerdir.
 
 
Detaylı bilgi için lütfen Yerelde AB internet sitemizi ziyaret ediniz:
http://www.yereldeab.org.tr/TabId/243/artmid/1820/articleid/1894/Gen231lik-ve-Spor-Bakanl%C4%B1g%C4%B1-Gen231lik-Projeleri-Destek-Program%C4%B1-Ba%C5%9Fvurular%C4%B1.aspx

19.9.2014