ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Herkesin Bir Dahi Olduğuna İnan ve İçindeki Mucidi Çıkart

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklenen, Yürütme Kurulu Başkanlığının Aydın Valiliği, Eş Başkanlığı ve Yürütücülüğünün Üniversitemiz...

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklenen, Yürütme Kurulu Başkanlığının Aydın Valiliği, Eş Başkanlığı ve Yürütücülüğünün Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından sürdürüldüğü, Aydın İli Yenilik Platformu’nun Eğitim ve Farkındalık Yaratma İş Paketi doğrultusunda hazırladığı  “İçindeki Mucidi Çıkart” başlıklı sergi Aydın Menderes Derslikleri Binası’nda 18- 20 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşti.
 
Sergide, “Yenilikler ve Projeler Şenliği”nde sergilenen, Merkez ve İlçe Ortaokulları’nın 5-6-7 ve 8. sınıfı öğrencilerinin projeleri ile Eğitim ve Farkındalık Yaratma İş Paket Lideri Prof. Dr.  Ali Doğan Bozdağ’ın patentleri ziyaretçilere sunuldu.
 
“Herkesin Bir Dahi Olduğuna İnan ve İçindeki Mucidi Çıkart” sloganıyla ziyaretçilerle buluşan sergi, Üniversitemiz öğrenciler, personeli ve Aydın halkının katılımıyla gerçekleşti.

24.11.2014 15:54:36