ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Söke Sağlık Yüksekokulu Tarafından Hemşirelik Haftası Kutlandı

Üniversitemiz Söke Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü tarafından, 11-18 Mayıs tarihleri arasında Hemşirelik Haftası Etkinlikleri düzenlendi...

Üniversitemiz Söke Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü tarafından, 11-18 Mayıs tarihleri arasında Hemşirelik Haftası Etkinlikleri düzenlendi.
Hemşirelik Haftası Etkinlikleri’nin ilki, 11 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Törün Özer ve Söke Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Rahşan Çevik Akyıl’ın açılış konuşmaları ile başladı.
Açılış konuşmalarının ardından, Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Füsun Terzioğlu ‘Hemşirelik ve İnovasyon', Üniversitemiz Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Elemanı Dr. Ali Serdar Sağkal ‘Hemşirelik ve İletişim' konulu sunumunu gerçekleştirdi.
Söke Sağlık Yüksekokulu öğrencileri tarafından; dans gösterisi, solo gitar dinletisi ve ‘Hayat Bayram Olsa’ şarkısının işaret diliyle sunumu yapıldı.
Etkinlik sonunda sunum yapan konuşmacılara plaket ve çiçekleri, öğrencilere teşekkür belgeleri armağan edildi.
Etkinlik, Üniversitemiz Aşçılık ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlileri Emrah Köksal Sezgin, Ahu Sezgin ve öğrencileri tarafından, Hemşirelik Haftası etkinliğine özel hazırlanan tasarım pastasının sunumu ve kokteyl ikramları ile son buldu.


15.5.2015