ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bozdoğan Meslek Yüksekokulu İlk Mezuniyete Ev Sahipliği Yaptı

Bozdoğan Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet töreni 22 Mayıs 2015 tarihinde Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nde gerçekleştirildi...

Bozdoğan Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet töreni 22 Mayıs 2015 tarihinde Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nde gerçekleştirildi. Daha önce Rektörlük bünyesinde gerçekleştirilen mezuniyet törenlerini bu yıl ilk kez kendi bünyesinde gerçekleştiren Bozdoğan Meslek Yüksekokulu 9. yılında 7. mezunlarını uğurladı.

Törene, ‘Onur Konuğu’ olarak katılan Rasim Menteşe Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Menteşe’nin yanı sıra; Bozdoğan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Nurettin Özmen, İlçe Emniyet Amiri Eşref Acar, Belediye Başkan Vekili İsmail Kaya, Üniversitemiz öğretim üyeleri, daha önce meslek yüksekokulunda yöneticilik yapmış olan akademisyenler, öğrenci aileleri ve vatandaşlar katıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı’nda Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Öğrencisi Mustafa Özil meslek yüksekokulu birincisi olurken; Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Müge Özmen ve Pazarlama Programı öğrencisi Hatice Amine Karatay meslek yüksekokulu ikinciliğini paylaştılar. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Ecem Yörümez ve Ayşe Kara da meslek yüksekokulu üçüncüleri olarak teşekkür belgesi ve çeşitli ödüller almaya hak kazandı.

Törende gerçekleştirilen Ankara Aydınlılar Derneği Kuva-i Zeybek Ekibi’nin Ege Halk Oyunları Gösterisi misafirler tarafından büyük beğeni topladı. Mezun olan öğrenciler keplerini fırlatarak mezun olmanın sevincini yaşadı. Misafirler daha sonra Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nde gerçekleşen ikrama katıldı.


10.6.2015