ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Urla Bağ Bozumu Festivali’ne TÜDAM Damga Vurdu

Bu yıl 23.’sü 14-16 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlenen Urla Bağ Bozumu Festivali’nde Urla Amatör Şefler Yarışması ve Dünya Şefler Birliği WACS tarafından akredite edilen 1. Urla Yerel Lezzet Şampiyonası...

 Bu yıl 23.’sü 14-16 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlenen Urla Bağ Bozumu Festivali’nde Urla Amatör Şefler Yarışması ve Dünya Şefler Birliği WACS tarafından akredite edilen 1. Urla Yerel Lezzet Şampiyonası, Üniversitemiz Türk ve Dünya Mutfakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü'nce (TÜDAM) düzenlendi.

Dünya Şefler Birliği WACS Kıtalararası Direktörü Thomas A. Gugler, yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Üniversitemiz TÜDAM Müdürü Öğr. Gör. Emrah Köksal Sezgin’e Dünya Şefler Birliği WACS Başarı Plaketi ile Suudi Arabistan Şefler Birliği Onursal Üyelik Regalyesi’ni takdim etti.

Festival Organizasyon Komitesi Başkanlığı görevini yürüten Üniversitemiz TÜDAM Müdürü Öğr. Gör. Emrah Köksal Sezgin, organizasyonda görev alan öğretim elemanları, Öğr. Gör. Seden Algür, Öğr. Gör. Mehtap Yücel, Öğr. Gör. Ahu Sezgin, Öğr. Gör. Yeter Çan Domruk, Barış Ondaş ve emeği geçenlere teşekkür ederek, “Sloganımız Mutfak Adına Her Şey ve bu anlamda yapılan tüm etkinliklere yer, zaman ve kilometre gözetmeksizin elimizden gelen en büyük desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.


20.8.2015