ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Personeli Hizmet İçi Eğitimde Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Semineri 5-6 Eylül 2015 tarihleri arasında Üniversitemiz Didim/Akbük Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti...

Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Semineri 5-6 Eylül 2015 tarihleri arasında Üniversitemiz  Didim/Akbük Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Eğitim programına; Rektör Yardımcılarımız Prof.Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, Genel Sekreter V. Uzm. Mustafa Aslan,Üniversitemiz Daire Başkanları, Devlet Personel Daire Başkanlığı Uzmanı Mustafa Kaya, Üniversitemiz akademik ve idari personeli katıldı.

Açılış konuşmalarıyla başlayan programda Üniversitemiz Genel Sekreter V. Uzm. Mustafa Aslan, eğitimlerin personelin birbirini tanıması ve eksik olan noktalarda bilgilerini yenilemeleri anlamında önemli olduğunu söyledi.
Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, hizmet içi eğitim seminerlerinin mesleki gelişim, moral ve motivasyon için önemine dikkat çekerek, kişisel gelişim için eğitimlerin önemini vurguladı.
Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recai Tunca ise değişen mevzuatlar ve yenilenen bilgilerin, personelin birikiminin yenilenmesi anlamında zaruri olduğunu ifade ederek; “Dağınık kampüslerimizde görevlerini yerine getiren personelimizin bir araya gelerek çeşitli konularda bilgi alışverişi yapması bakımından, bu eğitimlere üniversite olarak çok önem veriyoruz.” dedi.
 
Devlet Personel Daire Başkanlığı Uzmanı Mustafa Kaya, “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu” ve “Taşınır Mal Yönetmeliği” konularında gerçekleştirdiği eğitimlerde üniversitemiz personeline gelişmeler ve yeniliklerle ilgili bilgi verdi. Sunumların ardından Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın, Kaya’ya teşekkür belgesini vermesiyle program son buldu.

 
 

7.9.2015