ADÜ Menü
ADü LOGİN

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Fulbright Komisyonu MYO Bursu Bilgilendirme Toplantısı Kayıt Linki

Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu Ankara Merkez Ofisi 30 Kasım Pazartesi  günü saat 14:00'da  çevrimiçi olarak "Fulbright Meslek Yüksekokulu Öğrenim Bursu" konulu bilgilendirme toplantısı düzenleyecektir. Söz konusu etkinlik 100 (Yüz) öğrenci ile sınırlı olup; etkinliğe katılmak isteyen öğrencilerin aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir. Etkinlik "ZOOM" programı üzerinden yapılacak olup; toplantı linki 30 Kasım Pazartesi günü 10:00-12:00 saatleri arasında kayıt olan öğrencilerin e-posta adreslerine gönderilecektir.

https://forms.gle/YVq9ENqDY6VfJUu7A

Önemli Not:

Etkinlik sadece aşağıda yazılı bölümleri ilgilendirmektedir:

ZİRAAT: Tarımsal İşletme, Tarımsal Coğrafi Teknoloji,  Tarımsal Üretim Yönetimi, Hayvan Bilimi, Çevre, Bahçecilik ve Koruma, Parklar ve Doğal Kaynaklar, Küçük Ölçekli Gıda Üretimi, Sürdürülebilir Tarım.

 

UYGULAMALI MÜHENDİSLİK: Mimarlık, Otomotiv Teknolojisi/Servis Yönetimi, Bilgisayar Destekli Tasarım, İnşaat Yönetimi, Elektro-Mekanik Teknoloji, Elektrik Tesisatları Bakımı, Elektrik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Isıtma-Soğutma Havalandırma, Makina Tamir: Otomasyon Sistemleri, Üretim Mühendisliği Teknolojisi, Mekatronik, Robotik, Kaynak Teknolojisi.

 

İŞLETME YÖNETİMİ: Muhasebe, Bankacılık, Saymanlık, İş Planlama, Girişimcilik, Küçük İşletme Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Reklam ve Halkla İlişkiler, Sosyal Medya Yönetimi, İdari Asistanlık, Ofis Yönetimi, İş Operasyonları Destek ve Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Uluslararası İşletme (Dış Ticaret), Liderlik Geliştirme, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim, Kurumsal Liderlik, Proje Yönetimi.

 

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ: Çocuk Eğitim Merkezi/ Kreş Yönetimi, Bebek Bakım ve Okul Çağı Uzmanlığı, Okul Öncesi Eğitimi ve Gelişimi, Özel Eğitim.

 

BİLGİ TEKNOLOJİSİ: Bilgisayar Bilgi Sistemleri ve Bilgisayar Bilimi, Bilgisayar Ağ Teknolojileri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, IT Teknisyeni – Bilgisayar Destek Uzmanı, Ağ Teknisyeni.

 

MEDYA: Dijital Medya/ Animasyon, Film Çalışmaları/ Sinema/ Televizyon, Grafik Tasarım, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Sosyal Medya, Web Tasarımı, Web Geliştirme.

 

KAMU GÜVENLİĞİ: Yangın Güvenliği ve İtfaiyecilik, İlk ve Acil Yardım.

 

TURİZM VE OTELCİLİK YÖNETİMİ: Otel Yönetimi, Aşçılık ve Restoran Yönetimi, Toplantı ve Organizasyon Yönetimi, Turizm.